Promo systémy

 

A stojky - prodej, polepy a zakázková výroba stojek typu A v jednostranném, nebo oboustranném provedení. V nabídce plastové a kovové stojky do velikosti A0, nebo jiných rozměrů na zakázku. Typy určené pro polepy grafikou, pro psaní křídou, nebo fixem, s clip rámem.

Roll Up stojky - oblíbený prezentační systém Roll Up je snadným způsobem velkoplošné prezentace firmy na různých akcích, veletrzích, nebo jen jako interiérový doplněk designu firemních prostor. V základu nabízíme stojku o rozměru grafiky 85x200 cm, doplňkově i jinné požadované velikosti. Tisk na banner Mild Solventním tiskem ve vysokém rozlišení. Roll Up nabízíme jako celek - stojka, tištěný banner, transportní taška.

Zakázková výroba - výroba stojek, tabulí, promo stolků, paravanů, vitrín a dalších dle přání klienta. Výroba z materiálů plexi, hliník, PVC, nebo Dibond s mnoha možnostmi designového oživení - např. LED osvětlením. Individuální přístup a znalost materiálů zajistí vhodné řešení i pro Vás. Výroba vlajek a zátěžové podlahové reklamy.

Plexi stojánky - široká nabídka stojánků a kapes z plexi. Velikosti od vizitek, po brožury A4 a mnoha typů - A, T, L.

FiX popisovací tabule - jedinečné reklamní tabule s magnetickým podkladem, předtištěnou grafikou a povrchovou úpravou zajišťující možnost popisu fixem bez zanechání zbytků barvy po setření. Rozměry ,barva a grafika dle přání klienta.

Obrazy a rámy - výroba a rámování grafik a obrazů do mnoha typů rámů - hliník, dřevo, PVC v libovolném rozměru. Nabídka designových fotopláten a LightArt obrazů s LED podsvitem.

   AKCE - Roll Up stojky ► ► ►                                                                                                                Fotogalerie  - ukázky realizací ► ► ►

 

       Grafika & Tisk                       Outdoor                                 Auto-Moto Design                  3D loga

       Světelná reklama                 Malby na fasády                    Dárkové předměty                  Office               

Mohlo by Vás zajímat

Malovaná loga & nápisy

Písmomalířsky malovaná loga, nápisy a obrázky v kombinaci s vysoce kvalitními barvami zaručují efektivní a dlouhodobou reklamu. Stovky realizací, 20 let zkušeností.   ► ► ►

LED 3D písma

Podsvětlená loga a písma ze silného PVC, nebo plechu s podvětlením LED moduly libovolné barvy. Efektivní a designově zajímavá forma reklamy za velmi příznivé ceny.  ► ► ►

Aktuální akce

Vizitky od 0,60 Kč

Vizitky v barvě i černobílé, jedno, nebo oboustranné, různé typy papírů za akční ceny.  ► ► ►

 

Perforovaná auto fólie na okna + libovolný tisk od 350 Kč

Akční nabídka okenní fólie na auta s tiskem Vaší grafiky.  ► ► ►

 

 

 
This template downloaded form