Outdoor

 

Reklamní cedule - výroba reklamních a informačních cedulí velikostí od pár centimetrů, po několika metrové. Aplikace na materiály Forex, Akyplac, plech, Dibond, nebo Lexan. Nabízíme vyřezávanou i tištěnou reklamu s možností laminace ( lesk, mat ). Možnost imitace různých povrchů jako jsou dřevo, kůže, nebo kov.

Polepy výloh - výroba a realizace výloh vyřezávanou, nebo tištěnou reklamou. Možnost polepů na klasické PVC fólie, neprůsvitné fólie, fólie s imitací pískovaného skla a okenní perforované fólie sloužící zároveň jako stínění. Nabízíme i možnost laminace, nebo "zrcadlového" tisku pro polepy zevnitř.

Plachty - malo i velkoformátové plachty s tiskem. Zpracováno včetně oček a zahnutí. Vyrábíme na materiály Banner Eco 500 g/m2, Banner standard 550 g/m2, Mash a síťovinu ( perforované plachty do míst s vysokým poryvem větru ). Realizace včetně instalací nosných konstrukcí.

Bigboardy - výroba velkoformátových cedulí bigboard a to jak ve standardním rozměru 5,1 x 2,4 m tak rozměrech atipických. Realizace na plech, Dibond, nebo Akyplac. Výroba kvalitních bigboardových konstrukcí.

ACS systémy - navigační systém sloužící pro usnadnění orientace po areálech firem, či přímo po budovách. V nabídce hliníkové profily značek Cosign, Curvo a Rainbow v provedení surového, nebo eloxovaného hliníku. Samozřejmostí jsou polepy širokou škálou barevných fólií a speciálními fóliemi ( carbon, dřevo, kov atd. ).

FiX tabule - jedinečné popisovací cedule s magnetickým podkladem, předtištěnou grafikou a povrchovou úpravou zajišťující možnost psaní Flipchartovými fixami. Snadno stíratelné i po velmi dlouhé době bez zanechání zbytků barvy.

Lakované cedule - písmomalířsky vyráběné cedule s extrémně vysokou životností - podklad Dibond a aplikace kvalitních syntetických laků. Ideální pro čísla popisná, čísla orientační, uliční cedule, dopravní značky, nebo zákazové, či příkazové cedule.

 

                                                                                                                                                                 Fotogalerie  - ukázky realizací ► ► ►

 

       Grafika & Tisk                       Auto-Moto Design                 3D loga                                    Světelná reklama

       Malby na fasády                   Promo systémy                      Dárkové předměty                  Office               

Mohlo by Vás zajímat

Malovaná loga & nápisy

Písmomalířsky malovaná loga, nápisy a obrázky v kombinaci s vysoce kvalitními barvami zaručují efektivní a dlouhodobou reklamu. Stovky realizací, 20 let zkušeností.   ► ► ►

3D Loga Oblouk

Designová 3D loga a písma s jedinečným půl obloukovým profilem působí jakoby byla součást fasády. Zcela jedinečný způsob reklamy s nostalgickým nádechem.  ► ► ►

Aktuální akce

Vizitky od 0,60 Kč

Vizitky v barvě i černobílé, jedno, nebo oboustranné, různé typy papírů za akční ceny.  ► ► ►

 

Perforovaná auto fólie na okna + libovolný tisk od 350 Kč

Akční nabídka okenní fólie na auta s tiskem Vaší grafiky.  ► ► ►

 

 
This template downloaded form