Instalace

 

Montáže a servis - nabízíme veškeré služby v oblasti montáží reklam - polepy výloh a vozidel, instalace cedulí, bannerů, 3D nápisů a světelných panelů. V oblasti servisu se zaměřujeme především na světelnou reklamu - výměnu a inovaci světelných zdrojů, včetně zapojení..

Opravy a renovace - Nabídka oprav a renovací stávajících reklam - opravy výloh a cedulí, renovace fasád ( oživení barev ), opravy světelných reklam, 3D reklamy.

Pronájem lešení - pronájem kvalitního hliníkového lešení vč. dopravy, montáže a demontáže. Dispozičně se jedná o 10 kostek o velikosti 2,8x0,6x2,2 m ( d/h/v )s možností pojezdových koleček, nebo aretačních šroubů..

                                                                                                                                                                 Fotogalerie  - ukázky realizací ► ► ►

 

       Grafika & Tisk                Outdoor                  Auto-Moto Design               3D loga                Světelná reklama

       Malby na fasády                   Promo systémy                      Dárkové předměty                Office               

Mohlo by Vás zajímat

Foto obrazy LightArt

Originální designový obraz LightArt vytvoří z každého bytu, či kanceláře unikátní a příjemný prostor k práci i relaxaci. Vámi donesený motiv, Vámi zvolená velikost a Vámi zvolená barva podsvětlení zaručí zcela originální dekoraci.  ► ► ►

 

 

Aktuální akce

Značková razítka Shiny

Velký výběr kvalitních razítek značky Shiny, včetně podušek za akční ceny.          ► ► ►

 

 

 
This template downloaded form